Nekilnojamas turtas, būstas, butai, namai, kotedžai, sklypai, sodybos, sodai, patalpos, garažai, pastatai, pardavimas, nuoma... Visi NT skelbimai čiaNekilnojamo turto skelbimų portalai, svetainės

Mano NETU Mano NETU
Nekilnojamo turto skelbimai, nemokamai, be registracijos, su nuotraukomis NT skelbimai
Nekilnojamo turto reklama Reklama
Nekilnojamo turto partneriai Partneriai

Žaidimai vaikams Žaidimai vaikams
Pašto kodai Pašto kodai

Pagalba Pagalba

Ką reiškia NETU?
NETU yra žodžių NEkilnojamas TUrtas pimųjų dviejų raidžių junginys.

Ar skelbimų įrašymas yra nemokamas?
Taip, skelbimų įrašymas NETU.LT svetainėje yra visiškai nemokamas. Skelbimą įrašyti galite čia.

Kaip redaguoti sukurtą skelbimą?
Redaguoti skelbimus gali tik registruoti svetainės lankytojai. Užsiregistruokite, prisijunkite, paskelbkite. Bet kuriuo metu vėl prisijungę prie svetainės galėsite redaguoti skelbimus kairiajame MANO NETU meniu punkte „Mano skelbimai" ir paspaudę „Redaguoti" prie pasirinkto skelbimo.

Kaip ištrinti savo skelbimą?
Skelbimą ištrinti gali tik registruoti svetainės lankytojai. Jei skelbimą įrašėte nesiregistravę, jo ištrinti nepavyks. Praneškite apie tokį skelbimą administratoriui.

Kaip ištrinti melagingus skelbimus?
Jei pastebėjote melagingą skelbimą, praneškite apie tai administratoriui.

Kodėl verta registruotis NETU.LT svetainėje?
Registracijos privalumai išvardinti čia.

Ką reiškia N ženklas prie kai kurių skelbimų?
Šis ženklas reiškia, kad skelbimas yra naujas (ne senesnis nei 3 dienos), arba neseniai atnaujintas (ne seniau kaip prieš tris dienas).

Kokie apribojimai naudojantis NETU.LT svetaine?
Svetainės naudojimosi apribojimai nurodyti NETU.LT naudojimosi taisyklėse.

Kokią reklamą galima užsakyti NETU svetainėje?
Nėra sukurtų reklamos užsakymo taisyklių, kreipkitės ir visuomet rasime geriausią reklamos variantą.

Ar galima užsisakyti priminimą apie besibaigiančius skelbimus?
Taip, prisijunkite prie svetainės su savo prisijungimo vardu ir kairiąjame meniu pasirinkite nuorodą "Nustatymai". Pažymėkite varnelę ties "Priminti el. paštu apie besibaigiančius skelbimus" ir paspauskite "Išsaugoti".

Ką reiškia Pasižymėti ženklas prie skelbimų?
Jei esate registruotas svetainės lankytojas, skaitydami skelbimus galite juos pasižymėti. Visi pažymėti skelbimai bus saugojami kairiąjame meniu bloke "Pažymėti skelbimai". Visus pažymėtus skelbimus galėsite atsispausdinti iš karto.

Kaip pratęsti baigusį galioti skelbimą?
Jei esate registruotas vartotojas ir Jūsų skelbimas jau baigė galioti, prisijunkite prie NETU.LT svetaines su savo prisijungimo vardu, kairiąjame meniu pasirinkite "Mano skelbimai". Prie pasirinkto skelbimo paspauskite "Redaguoti". Atsidariusio lango apačioje, ties "Pratęsti galiojimą" išsirinkite kiek dienų norite pratęsti skelbimą ir paspauskite "Išsaugoti".

Skelbimo pratesimas

Kokia nauda iš išsaugotų paieškų?
Jei esate registruotas vartotojas ir norite surasti specifinį, Jūsų kriterijus atitinkantį nekilnojamąjį turtą per ilgesnį laikotarpį, išsaugota paieška sutaupys laiką kaskart įvedant šiuos kriterijus. Pavyzdžiui, jei ieškote išsinuomoti buto Vilniuje ne brangiau nei 500Lt/mėn., vieną kart suvedę šiuos kriterijus, kitą kart tereiks paspausti "Išsaugotos paieškos" ir pasirinkti išsaugotą paiešką. Iš kart Jums bus atvaizduoti visi skelbimai, atitinkantys kriterijus. Išsaugoti paiešką galite taip: Prisijunkite prie svetainės su savo prisijungimo vardu. Svetainės paieškoje suveskite norimus kriterijus (iššsinuomoti, kaina uo nuo-iki ar kt.) ir paspauskite "išsaugoti paiešką". Išsaugota paieška atsiras kairiąjame meniu bloke "išsaugotos paieškos".

Kaip patekti į aktyviausių agentūrų sąrašą pirmajame puslapyje?
Jei norite, kad Jūsų agentūra patektų tarp aktyviausių agentūrų pirmajame netu.lt puslapyje, Jums reikia užsiregistruoti svetainėje kaip agentūra, registruojantis nurodyti savo logotipą. Po to paskelbti pakankamą kiekį nekilnojamojo turto skelbimų, kad pirmautumėte. Jei jau esate užsiregistravę kaip agentūra, tačiau dar neįkėlėte logotipo, prisijunkite prie netu.lt svetainės savo slaptažodžiu, paspauskite punktą "Redaguoti duomenis", prisekite logotipą ir spauskite "Išsaugoti".

Turiu neatsakytą pagalboje klausimą, ką daryti?
Susisiekite su administratoriumi, į Jums rūpimus klausimus netrukus bus atsakyta.

NT skelbimai NT skelbimai NT skelbimai